estate photo

Kleistu iela 11 k-1, Imanta, Rīga

stāvs
12-13/13 stāvs
Istabas
5 istabas
Dzīvojamā platība
206.5
Sērija
Jaunais projekts

Kleistu iela 11 k-1, Imanta, Rīga

292 000,00 €(1414,04 €/m²)

stāvs
12-13/13 stāvs
Istabas
5 istabas
Dzīvojamā platība
206.5
Sērija
Jaunais projekts
stāvs:
12-13/13
Istabas:
5
Dzīvojamā platība:
206.5
Sērija:
Jaunais projekts
Cena:
292 000,00 €(1414,04 €/m²)

Apraksts

Pārdod iekārtotu divstāvu dzīvokli jaunajā projektā “Imantas Pērle”. Zeme ir īpašumā. Bez apgrūtinājumiem. Pie mājas ir vieta automašīnas novietošanai, kā arī ir apsargājama stāvvieta 200 metru attālumā no mājas. Pie mājas bērnu rotaļu laukums. Blakus ir dažādi veikali, kafejnīcas, citi pakalpojumu sfēras uzņēmumi, skolas, bērnudārzi. 15 minūtes līdz Rīgas centram ar automašīnu, 10 minūtes līdz lidostai Rīga, 15 minūtes līdz Jūrmalai. Blakus atrodas sabiedriskā transporta pieturas. Māja atrodas tālu no dzīviem ceļiem senajā liepu alejā.

Dzīvoklis ar kopējo platību 206.5 kvm, ieskaitot terasi otrajā stāvā (50 kvm). Pirmajā stāvā atrodas plaša viesistaba ar franču balkonu, izolēta ēdamistaba, virtuve ar studiju, kabinets ar lodžiju, guļamistaba, tualete un duša, priekštelpa un palīgtelpa – garderobe.
Otrajā stāvā ir guļamistaba ar garderobi (iebūvētās mēbeles) un izeju uz terasi, no vannas istabas ar dušu un tualetes arī ir izeja uz terasi, veļas mazgātavai ar palīgtelpu (iebūvētās mēbeles) un boileri. Terasē ir neliels sporta laukums. Terasei un lodžijai ir bezrāmja stiklojums. Griestu augstums pirmajā stāvā 3.40 m, otrajā stāvā 2.60 m. Pieņemami komunālie maksājumi (līdz 400 ziemā un ap 170 vasarā) un nodokļi.

Dzīvoklī uzstādīti individuālie siltuma skaitītāji ar termoregulatoriem. Domofons ar videokameru, apsardzes signalizācija uz pults (Aliance), ugunsdzēsības signalizācija, internets (Balticom), kondicionieri (skaitā 4 gab. ), tualetē un vannas istabā grīda ar apsildi, vanna ar masāžu, virtuvē ūdens attīrīšanas sistēma (Zepter). Iebūvētās mēbeles un kāpnes izgatavotas pēc pasūtījuma. Grīda – ozolkoka parkets un flīzes no Itālijas. Virtuve un veļas mazgātava aprīkota ar Bosch tehniku, santehnika un flīzes san. mezglos un virtuvē no Anglijas un Itālijas, dušas kabīnes no stikla.

Dzīvoklim ir tikai viens kaimiņš no sāniem un viens kaimiņš no apakšas. Kaimiņi mierīgi, dzīvoklī klusi un komfortabli. Plānojums tika veikts individuāli dzīvokļa platības efektīvākai izmantošanai. Dažas mēbeles ietilpst cenā.

Lokācija

Loading...